Dom

Reaching Technology Co., Limited profil firmy

profil firmy

Nasza historia zaczyna się w 2010 roku. Reaching Technology Co., LTD jest wiodącą firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą słuchawek, inteligentnych zegarków i innych akcesoriów, w tym słuchawek TWS, ANC, Wired, Bone Conduction, Smart band, Smart zegarki itp.

Chiny Reaching Technology Co., Limited profil firmy 0

Dzięki innowacyjnemu projektowi, doskonałym możliwościom inżynieryjnym, pionowo zintegrowanemu systemowi produkcyjnemu i elastycznemu działaniu biznesowemu, Reaching od ponad 10 lat zapewnia znanym klientom na całym świecie usługi OEM i ODM w celu tworzenia wysokiej jakości słuchawek.

 

Od projektowania identyfikatorów, przez konstrukcję i projektowanie elektroniczne, opracowywanie oprogramowania, tworzenie form, wtrysk, przetwarzanie wyglądu, SMT, montaż i pakowanie, dogłębnie integrujemy zasoby w górę i w dół, dostarczamy profesjonalnie OEM / ODM w jednym miejscu dla klienta.

 

W ciągu ostatnich 10 lat firma Reaching zbudowała trwałe, długoterminowe relacje z klientami, dostawcami i partnerami branżowymi oraz poświęciła się tworzeniu produktów, z których jesteśmy niezmiernie dumni.Naszą misją jest ciągły rozwój i tworzenie wielkich korzyści dla klientów, pracowników i partnerów.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Założona w 2010 roku firma Reaching Technology Co, Ltd jest profesjonalnym producentem słuchawek, inteligentnych zegarków i innych akcesoriów, w tym słuchawek TWS, ANC, przewodowych, z przewodnictwem kostnym, inteligentnych opasek, inteligentnych zegarków itp.

 

Dzięki naszemu dokładnemu pozycjonowaniu produktów, ścisłej kontroli jakości i ciągłej walce, Reaching ma teraz własną produkcjęobiekty o wydajności 3000-5000 sztuk dziennie.Mamy bogate doświadczenie OEM i możemy ukończyć próbkę OEM w ciągu 5-7 dni.Nasz profesjonalny personel kontroli jakości gwarantuje najwyższą jakość.Jeśli szukasz oryginalnego projektu, jesteśmy wyborem, ponieważ posiadamy silny wewnętrzny zespół do projektowania produktów i opakowań.Nasz projekt opiera się na stylu, funkcjonalności i jakości.

 

Twoja satysfakcja jest naszą największą motywacją!

 

 

 

 

Reaching Technology Co., Limited Reaching Technology Co., Limited Reaching Technology Co., Limited Reaching Technology Co., Limited Reaching Technology Co., Limited
1 2 3 4 5
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Rodzaj działalności

Producent

Ilość pracowników : 100~200

Coroczne wyprzedaże : 10000000-20000000

Rok założenia : 2010

pc Export : 80% - 90%